- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Aurora
Aurora: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Aurora můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
4. 4.
9°C
26°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
48 km/h
|
25 km/h
59 km/h
|
16 km/h
61 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
26°C
|
21°C
|
Zítra
5. 4.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
49 km/h
|
26 km/h
55 km/h
|
21 km/h
52 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
7°C
|
4°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
1°C
8°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
46 km/h
|
21 km/h
57 km/h
|
18 km/h
55 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
8°C
|
4°C
|
Úterý
7. 4.
-4°C
2°C
| Min ranní teplota: | -4°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
40 km/h
|
14 km/h
35 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1032 hPa
|
1033 hPa
|
1034 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-1°C
|
6°C
|
-2°C
|
Středa
8. 4.
-4°C
14°C
| Min ranní teplota: | -4°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
34 km/h
|
18 km/h
45 km/h
|
14 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1032 hPa
|
1027 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
14°C
|
10°C
|
Čtvrtek
9. 4.
8°C
19°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
48 km/h
|
22 km/h
49 km/h
|
14 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
20°C
|
15°C
|
Pátek
10. 4.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
14 km/h
|
11 km/h
26 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1026 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
18°C
|
9°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
34 km/h
|
11 km/h
30 km/h
|
5 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1026 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
16°C
|
14°C
|
Neděle
12. 4.
10°C
17°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
42 km/h
|
14 km/h
40 km/h
|
8 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
19°C
|
15°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
13°C
18°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
33 km/h
|
14 km/h
41 km/h
|
12 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
19°C
|
15°C
|
Úterý
14. 4.
9°C
12°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
32 km/h
|
8 km/h
30 km/h
|
8 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
13°C
|
9°C
|
Středa
15. 4.
5°C
13°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
24 km/h
|
6 km/h
20 km/h
|
6 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
16°C
|
11°C
|
Čtvrtek
16. 4.
10°C
15°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
48 km/h
|
9 km/h
42 km/h
|
6 km/h
46 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
17°C
|
13°C
|
Pátek
17. 4.
9°C
14°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
34 km/h
|
5 km/h
25 km/h
|
3 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
17°C
|
11°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
61°/36°
2. 4.
74°/38°
3. 4.
75°/52°
4. 4.
78°/49°
5. 4.
26°/9°
6. 4.
12°/4°
7. 4.
8°/1°
8. 4.
2°/-4°
9. 4.
14°/-4°
10. 4.
19°/8°
11. 4.
18°/9°
12. 4.
17°/9°
13. 4.
17°/10°
14. 4.
18°/13°
15. 4.
12°/9°
16. 4.
13°/5°
17. 4.
15°/10°
18. 4.
14°/9°
19. 4.
12°/7°
20. 4.
15°/9°
21. 4.
12°/6°
22. 4.
15°/7°
23. 4.
16°/10°
24. 4.
15°/10°
25. 4.
12°/6°
26. 4.
13°/6°
27. 4.
17°/8°
28. 4.
17°/12°
29. 4.
16°/11°
30. 4.
16°/11°
Co znamená
srážky
12 %
