- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Atraulia
Atraulia: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Atraulia můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
4. 4.
24°C
38°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
30 km/h
|
25 km/h
41 km/h
|
21 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
40°C
|
40°C
|
29°C
|
Zítra
5. 4.
24°C
35°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
33 km/h
|
19 km/h
50 km/h
|
13 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
38°C
|
42°C
|
26°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
21°C
34°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
30 km/h
|
19 km/h
35 km/h
|
11 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
39°C
|
43°C
|
25°C
|
Úterý
7. 4.
21°C
35°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
14 km/h
26 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
43°C
|
25°C
|
Středa
8. 4.
21°C
30°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
24 km/h
|
13 km/h
33 km/h
|
15 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
34°C
|
38°C
|
23°C
|
Čtvrtek
9. 4.
18°C
31°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
14 km/h
|
12 km/h
22 km/h
|
12 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
40°C
|
40°C
|
24°C
|
Pátek
10. 4.
20°C
34°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
41 km/h
|
24 km/h
43 km/h
|
16 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
37°C
|
41°C
|
25°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
20°C
37°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
45 km/h
|
29 km/h
41 km/h
|
15 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1002 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
37°C
|
37°C
|
26°C
|
Neděle
12. 4.
25°C
38°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
36 km/h
|
24 km/h
34 km/h
|
12 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1001 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
51°C
|
38°C
|
27°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
26°C
39°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
39°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
34 km/h
|
26 km/h
36 km/h
|
13 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1001 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
53°C
|
38°C
|
28°C
|
Úterý
14. 4.
26°C
40°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
40°C
|
Odpoledne
40°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
29 km/h
|
21 km/h
31 km/h
|
10 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1000 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
55°C
|
40°C
|
28°C
|
Středa
15. 4.
27°C
41°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 41°C |
|
Ráno
41°C
|
Odpoledne
41°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
25 km/h
|
19 km/h
27 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
999 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
57°C
|
41°C
|
29°C
|
Čtvrtek
16. 4.
28°C
42°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
42°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
999 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
61°C
|
42°C
|
29°C
|
Pátek
17. 4.
27°C
43°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
42°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
20 km/h
|
19 km/h
26 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
999 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
60°C
|
43°C
|
30°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
36°/22°
2. 4.
38°/23°
3. 4.
38°/23°
4. 4.
38°/24°
5. 4.
35°/24°
6. 4.
34°/21°
7. 4.
35°/21°
8. 4.
30°/21°
9. 4.
31°/18°
10. 4.
34°/20°
11. 4.
37°/20°
12. 4.
38°/25°
13. 4.
39°/26°
14. 4.
40°/26°
15. 4.
41°/27°
16. 4.
42°/28°
17. 4.
43°/27°
18. 4.
43°/29°
19. 4.
41°/29°
20. 4.
40°/28°
21. 4.
41°/26°
22. 4.
39°/27°
23. 4.
40°/26°
24. 4.
41°/27°
25. 4.
42°/27°
26. 4.
41°/27°
27. 4.
41°/29°
28. 4.
38°/27°
29. 4.
40°/27°
30. 4.
40°/28°
Co znamená
srážky
12 %
