- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Archbald
Archbald: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Archbald můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
3. 4.
1°C
20°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
41 km/h
|
14 km/h
47 km/h
|
13 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
19°C
|
16°C
|
Tento víkend
Zítra
4. 4.
9°C
21°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
18 km/h
|
12 km/h
44 km/h
|
21 km/h
59 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
21°C
|
13°C
|
Neděle
5. 4.
4°C
15°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
41 km/h
|
18 km/h
46 km/h
|
21 km/h
52 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
14°C
|
8°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
0°C
8°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
43 km/h
|
18 km/h
44 km/h
|
9 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
10°C
|
6°C
|
Úterý
7. 4.
-3°C
4°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
0°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
47 km/h
|
19 km/h
45 km/h
|
12 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1028 hPa
|
1032 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
6°C
|
-1°C
|
Středa
8. 4.
-5°C
10°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
26 km/h
|
14 km/h
36 km/h
|
11 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1037 hPa
|
1033 hPa
|
1033 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
12°C
|
5°C
|
Čtvrtek
9. 4.
0°C
13°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
38 km/h
|
19 km/h
39 km/h
|
11 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1033 hPa
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
14°C
|
7°C
|
Pátek
10. 4.
5°C
15°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
22 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
3 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1025 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
18°C
|
9°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
6°C
15°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
20 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1029 hPa
|
1027 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
18°C
|
9°C
|
Neděle
12. 4.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
28 km/h
|
10 km/h
26 km/h
|
9 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1030 hPa
|
1028 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
16°C
|
9°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
7°C
15°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
26 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
6 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
17°C
|
10°C
|
Úterý
14. 4.
9°C
14°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
36 km/h
|
8 km/h
31 km/h
|
6 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
16°C
|
9°C
|
Středa
15. 4.
6°C
15°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
25 km/h
|
8 km/h
25 km/h
|
5 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
18°C
|
9°C
|
Čtvrtek
16. 4.
5°C
13°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
22 km/h
|
5 km/h
22 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
15°C
|
8°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
65°/44°
2. 4.
46°/36°
3. 4.
20°/1°
4. 4.
21°/9°
5. 4.
15°/4°
6. 4.
8°/0°
7. 4.
4°/-3°
8. 4.
10°/-5°
9. 4.
13°/0°
10. 4.
15°/5°
11. 4.
15°/6°
12. 4.
14°/6°
13. 4.
15°/7°
14. 4.
14°/9°
15. 4.
15°/6°
16. 4.
13°/5°
17. 4.
14°/7°
18. 4.
14°/6°
19. 4.
11°/5°
20. 4.
12°/6°
21. 4.
11°/6°
22. 4.
13°/4°
23. 4.
14°/5°
24. 4.
10°/7°
25. 4.
11°/5°
26. 4.
12°/5°
27. 4.
14°/3°
28. 4.
14°/5°
29. 4.
15°/5°
30. 4.
16°/7°
Co znamená
srážky
12 %
