- Počasí
- Rusko
- Tomsk Oblast
- Zyryanskoye
Aktuální počasí Zyryanskoye
Aktuální počasí přímo pro město Zyryanskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-8°C
pocitově -10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | -2°C |
