- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Zykovo
Aktuální počasí Zykovo
Aktuální počasí přímo pro město Zykovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
