Aktuální počasí Zuri
Aktuální počasí přímo pro město Zuri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (14:00) do 15. 5. (02:00)
Silný vítr
Platí do 14. 5. (20:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
