- Počasí
- Ekvádor
- Morona-Santiago
- Zúñac
Aktuální počasí Zúñac
Aktuální počasí přímo pro město Zúñac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
