- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Zuid-Beijerland
Aktuální počasí Zuid-Beijerland
Aktuální počasí přímo pro město Zuid-Beijerland. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
