Aktuální počasí Zuchwil
Aktuální počasí přímo pro město Zuchwil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
