- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Zīr Khākī
Aktuální počasí Zīr Khākī
Aktuální počasí přímo pro město Zīr Khākī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
