Aktuální počasí Zide
Aktuální počasí přímo pro město Zide. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | -1°C |
