Aktuální počasí Žibėčiai I
Aktuální počasí přímo pro město Žibėčiai I. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 5. (09:00) do 28. 5. (12:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
