- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Zhuode
Aktuální počasí Zhuode
Aktuální počasí přímo pro město Zhuode. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-6°C
pocitově -9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 4°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | -5°C |
