- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Zhiryatino
Aktuální počasí Zhiryatino
Aktuální počasí přímo pro město Zhiryatino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
