- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Zhinan
Aktuální počasí Zhinan
Aktuální počasí přímo pro město Zhinan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
