- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Zhenping Chengguanzhen
Aktuální počasí Zhenping Chengguanzhen
Aktuální počasí přímo pro město Zhenping Chengguanzhen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
