- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Zheguling
Aktuální počasí Zheguling
Aktuální počasí přímo pro město Zheguling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 23°C |
