- Počasí
- Kyrgyzstán
- Batken
- Zhany-Zher
Aktuální počasí Zhany-Zher
Aktuální počasí přímo pro město Zhany-Zher. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
