- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Zhangyang
Aktuální počasí Zhangyang
Aktuální počasí přímo pro město Zhangyang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
