Aktuální počasí Zelino
Aktuální počasí přímo pro město Zelino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 13. 5. (06:00) do 13. 5. (18:00)
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
