Aktuální počasí Zelino
Aktuální počasí přímo pro město Zelino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 13. 5. (06:00) do 13. 5. (18:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
