Aktuální počasí Žeimiai
Aktuální počasí přímo pro město Žeimiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 5. (09:00) do 27. 5. (21:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
