- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Zehlenpān
Aktuální počasí Zehlenpān
Aktuální počasí přímo pro město Zehlenpān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 34°C |
