- Počasí
- Polsko
- Opolské vojvodství
- Zębowice
Aktuální počasí Zębowice
Aktuální počasí přímo pro město Zębowice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
