- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Žďár nad Sázavou
Aktuální počasí Žďár nad Sázavou
Aktuální počasí přímo pro město Žďár nad Sázavou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
