- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Ždáň
Aktuální počasí Ždáň
Aktuální počasí přímo pro město Ždáň. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
