- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Zbýšov
Aktuální počasí Zbýšov
Aktuální počasí přímo pro město Zbýšov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
