- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Zastoron’ye
Aktuální počasí Zastoron’ye
Aktuální počasí přímo pro město Zastoron’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 989 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
