- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Zarya
Aktuální počasí Zarya
Aktuální počasí přímo pro město Zarya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
