Aktuální počasí Zarós
Aktuální počasí přímo pro město Zarós. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 5. (07:00)
Silný vítr
Platí do 2. 5. (00:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
