- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Zarghūn Kêlay
Aktuální počasí Zarghūn Kêlay
Aktuální počasí přímo pro město Zarghūn Kêlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 32°C |
