- Počasí
- Litva
- Klaipėda County
- Žardė
Aktuální počasí Žardė
Aktuální počasí přímo pro město Žardė. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (12:00) do 14. 5. (21:00)
Silný vítr
Platí od 14. 5. (12:00) do 14. 5. (20:00)
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
