- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Zarak
Aktuální počasí Zarak
Aktuální počasí přímo pro město Zarak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
