Aktuální počasí Zappello
Aktuální počasí přímo pro město Zappello. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 4. (02:00) do 29. 4. (02:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
