- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Zapol’ye
Aktuální počasí Zapol’ye
Aktuální počasí přímo pro město Zapol’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
