- Počasí
- Rusko
- Murmanská oblast
- Zaozërsk
Aktuální počasí Zaozërsk
Aktuální počasí přímo pro město Zaozërsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 5°C |
