Aktuální počasí Zandhoven
Aktuální počasí přímo pro město Zandhoven. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
