- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Žamberk
Aktuální počasí Žamberk
Aktuální počasí přímo pro město Žamberk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
