- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Žamberk
Aktuální počasí Žamberk
Aktuální počasí přímo pro město Žamberk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
