- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Zamardvin’ye
Aktuální počasí Zamardvin’ye
Aktuální počasí přímo pro město Zamardvin’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | 1°C |
