- Počasí
- Litva
- Tauragė County
- Žaliūkė
Aktuální počasí Žaliūkė
Aktuální počasí přímo pro město Žaliūkė. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (21:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
