- Počasí
- Černá Hora
- Podgorica
- Zagrađe
Aktuální počasí Zagrađe
Aktuální počasí přímo pro město Zagrađe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 28. 5. (14:00) do 29. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 28. 5. (12:00) do 28. 5. (18:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
