- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Zāghêh Khānah
Aktuální počasí Zāghêh Khānah
Aktuální počasí přímo pro město Zāghêh Khānah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
