- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Zagar’ye
Aktuální počasí Zagar’ye
Aktuální počasí přímo pro město Zagar’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
