- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Liujiagou
Aktuální počasí Liujiagou
Aktuální počasí přímo pro město Liujiagou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
