Aktuální počasí Zăbrăuţii
Aktuální počasí přímo pro město Zăbrăuţii. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 26. 4. (21:00)
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
