- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Záblatí
Aktuální počasí Záblatí
Aktuální počasí přímo pro město Záblatí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
