- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Zābī
Aktuální počasí Zābī
Aktuální počasí přímo pro město Zābī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
