- Počasí
- Uzbekistán
- Andijon
- Yuzil
Aktuální počasí Yuzil
Aktuální počasí přímo pro město Yuzil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
