- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Yur’yevo
Aktuální počasí Yur’yevo
Aktuální počasí přímo pro město Yur’yevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
